Banka Taşımacılık

Banka Taşımacılık

            Banka taşımacılığı belli bir plan ve program dahilinde yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda özellikle ilk olarak alanında büyük bir tecrübe sahibi olan ekspertiz bankaya gelmek suretiyle taşınması gereken eşyaların bir listesini alır ve bu bağlamda nakliyat hizmeti gerçekleştirilir. Liste kapsamında gerekli olan araç tahsis edilir ve ne kadar bir ekipman ile çalışan gerektiği de bu bağlamda hesap edilerek tek seferde kusursuz bir şekilde nakliyat hizmeti yapılır.

 

 Banka içindeki tüm eşyalar sırasıyla nakliye edilir

 

            Birbirinden farklı banka şubeleri içerisinde en başta elektronik cihazlar ile birlikte ATM makineleri olmak üzere farklı dosya ve evraklar ile birlikte banko bölümleri de bulunmaktadır. Tabii bunların haricinde diğer masa ve sandalye çeşitlerini de eklemek gerekir. Bütün bunları tamamen profesyonel hizmet çatısı altında gerçekleştiren firma kapsamında, Şanlıurfa banka taşımacılık desteği en uygun fiyatlar altında tamamen profesyonel cihazlar ve ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir.

 

 Banka taşımacılığı söz verilen zaman içinde yapılır

 

            Söz verilen zaman içerisinde adrese çelik kasa kaliteli araçlar kapsamında gelinerek bütün farklı banka içindeki eşyalar ekspertiz kapsamında elde edilen liste kapsamında sırasıyla taşınır ve monte ile demonte işlemleri gerçekleştirdikten sonra sigortalı olarak tüm eşyalar yeni adrese götürülür. Güler yüzlü bir hizmet altında ve müşteri memnuniyetinin ön plana alındığı banka taşımacılığı için hemen iletişim kurulabilir. Güvenli yoldan tüm eşyalar en ufak bir sorun yaşanmadan nakliyesi gerçekleştirir.